Sorteusz

Weź udział w letnim wyzwaniu! 😁😄

 

Wakacyjny czas, to doskonała okazja do zabawy! Dlatego już 3 lipca rusza letnie wyzwanie! 🤑 Dołącz i wygrywaj!

Wielu z Was pomaga mi rozbudowywać bazę i dodaje kody kreskowe oraz zdjęcia opakowań po produktach, których jeszcze nie ma w bazie. To wspaniałe, że chcecie współtworzyć coś, co posłuży wszystkim! A ja chcę Was za to nagrodzić. Zasady są mega proste:

👉 lajkujesz i udostępniasz post o wyzwaniu na swoim profilu 🙃

👉 pobierasz aplikację ze sklepu i się rejestrujesz (chyba, że masz to już za sobą)

👉 skanujesz kody kreskowe i dodajesz nowe produkty. Za każdy nowy (taki, którego jeszcze w bazie nie było) i poprawnie dodany kod ze zdjęciem dostaniesz punkt (po zatwierdzeniu przeze mnie pojemnika).

 

Wyzwanie ma 10 etapów, wygrać możesz w każdym! Jak się mocno postarasz i każdego tygodnia będziesz w najlepszej trójce, masz szansę zgarnąć nawet 1400 zł w bonach, które możesz wydać na co chcesz 😺

3 lipca w rankingu pojawi się nowy licznik punktów – Letnie Wyzwanie. Od tego dnia trwa wyścig 😎 im więcej kodów zeskanujesz i dodasz do aplikacji, tym większe szanse na zdobycie stówki 💸 – każdego tygodnia trzy najlepsze wyniki będą nagrodzone bonem o wartości 100 zł każdy. Na koniec, po 5 września najlepsi z najlepszych, najwytrwalsi i najbardziej zdeterminowani 🦸‍♀️🦸‍♂️ staną na podium stając się mistrzami wyzwania. Będą fanfary i rafandynka 😉 a konkretnie 3 x 500 zł w bonie.

 

Dołączasz do zabawy!? 🧐

I koniecznie zapoznaj się z regulaminem!